O KLUBIE BOKSERSKIM

strona główna / o klubie bokserskim

WITAJCIE W NASZYM KLUBIE BOKSERSKIM

Razem od 2021 roku !

Nasze początki, w tej lokalizacji to rok 2021, ale treningi w innych miejscach prowadzimy już od 2011 roku. 🙂

Boks to sport klasyczny. Każdy, kto szuka prawdziwych wyzwań, chce rozwijać harmonijnie ciało i umysł, wiedząc, że tylko ciężką pracą i wewnętrzną dyscypliną osiągnie coś w życiu – znajdzie u nas prawdziwą przystań. Działamy zgodnie z ideami Papy Stamma. Uczymy, wspieramy, dajemy to, co w sporcie najważniejsze – poczucie bezpieczeństwa, pewność siebie, wewnętrzny spokój.

Zaczynaliśmy w 2011, ale odwołujemy się do tradycji szkoły boksu G. Zajęcia odbywają się w pełni wyposażonej profesjonalnie sali treningowej na terenie Stoczni Gdańskiej. W historycznym i kultowym miejscu, bo zaledwie kilka kroków od bram Stoczni Gdańskiej, w której walczono o wolność, solidarność i sprawiedliwość, kontynuujemy walkę o lepszą przyszłość i marzenia młodych ludzi pod patronatem wyjątkowego człowieka i sportowca jakim był Jan Bianga.

Tworzymy miejsce, które jest przystanią integracji pokoleń i stocznią talentów.

Prowadzone są przez zawodowych trenerów, a nasi podopieczni i podopieczne podzieleni są na grupy, zgodne z ich stopniem zaawansowania.