WYNAJEM SALI

strona główna / wynajem sali

DEBATY / KONFERENCJE

Klub Bokserski to 400 m2 niezwykle klimatycznej przestrzeni z wielofunkcyjną salą i profesjonalnym ringiem, który może służyć za scenę dla DJ lub miejsce do przeprowadzenia debaty w formie „walki na słowa”. To tętniące życiem miejsce spotkań otwarte na potrzeby trójmiejskiej społeczności. W jego wnętrzu pozytywne wrażenie daje obecność światła dziennego, dzięki czemu klub może funkcjonować od rana do wieczora.
Jasne i przestronne wnętrze sali bokserskiej lat 90, ma charakter przyjemnego, filmowego planu, który poprzez odpowiednią aranżację i oświetlenie może zamienić się w elegancką salę bankietową czy klubową,lub sprzyjającą skupieniu uwagi salę konferencyjną.

Znajdujący się na drugim piętrze hali stoczni Gdańsk klimatyczny klub bokserski stanowi doskonałą przestrzeń dla bardziej kameralnych spotkań firmowych, szkoleń, warsztatów, konferencji prasowych, prezentacji oraz imprez okolicznościowych.

Atmosferze towarzyskich i profesjonalnych spotkań sprzyja klimat rozwijającej się kulturalnie Stoczni Gdańsk. Płynne połączenie budynku z sąsiadującym przestrzeniami Stoczni umożliwia w sezonie wiosenno-letnim organizację wydarzeń plenerowych. Do organizacji każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, przywiązując wagę do potrzeb i oczekiwań naszych gości. Z przyjemnością spotkamy się przy kawie i omówimy szczegóły planowanego przez Ciebie wydarzenia.

EVENTY / BANKIETY

Klub Bokserski to obiekt o niepowtarzalnym charakterze dysponujący salą, która może pomieścić ponad 150 osób

Przestrzeń klubu Bokserskiego można zaaranżować na wiele sposobów, korzystając z różnych jej układów.
W zależności od aranżacji, na oferowanej przestrzeni poczują się świetnie zarówno bardziej kameralne grona przyjeżdżające na szkolenia, jak i osoby biorące udział w eventach.

Sala jest klimatyzowana, wysokość pomieszczenia zapewnia wrażenie, iż przestrzeń „oddycha”, a goście doceniają dostęp do większej ilości naturalnego światła.

TRENUJ Z NAMI!